Informacija: phone8 647 35339 order@florisima.lt

clock
Dirbame kasdien!!! Dėl paskelbto karantino sumažėjo gėlių pasirinkimas. Stengsimės užsakymus atlikti kuo tiksliau. Dėl užsakymų į Lietuvos miestus ir miestelius, prašome susisiekti telefonu +37068716762

Gėlių pristatymas Kaune

Gėlių pristatymas Kaune

Norėdami pasveikinti ar nudžiuginti savo artimuosius, galite užsakyti malonią staigmeną- gėlių puokštę į namus ar darbą. Gėlių pristatymas Kaune gali būti užsakytas iš bet kurio Lietuvos kampelio. Gėlių salonas „Florisima“ profesionalias pačių įvairiausių gėlių pristatymo paslaugas teikia visoje Lietuvoje. Kaune ir Vilniuje esantys gėlių salonai bendradarbiauja su kitų miestų kolegomis, todėl siūlome gėlių pristatymo į namus paslaugą Kaune bei Vilniuje, bet ir kituose šalies miestuose ir rajonuose. Jeigu esate Kauno miesto gyventojas arba norimas pasveikinti asmuo gyvena Kaune, labai patogu ir paprasta užsisakyti gėlių, kurios bus pristatytos į namus ar darbą šiame mieste. Išskirtinis pasiūlymas Kauno miesto gyventojams yra tai, jog galima užsakyti ir muzikinį sveikinimą, t.y. gėlės bus įteiktos skambant gyvai muzikai.

Puokštės

Puokštės ir gėlės internetu Kaune elektroninėje parduotuvėje www.florisima.lt yra sugrupuotos atsižvelgiant į progą bei sveikinamąjį. Įvairiomis progomis galima dovanoti skirtingas gėles. Jeigu tai yra vestuvės, jubiliejus- puikiai tiks įvairios puokštės. Jos yra vienas esminių įvairių progų atributų. Puokštės gaminamos tiek iš vieno, tiek iš daugybės įvairių žiedų. Gėlės į namus Kaune gali būti pristatomos jau po poros valandų, gavus užsakymo apmokėjimą. Todėl savo artimuosius galite pradžiugiti bet kuriuo metu(6-22 val) ir pasirinktoje vietoje. Gėlių pristatymas Kaune ir rajone vykdomas septynias dienas per savaitę. Pasveikinkite artimus ir brangius žmones bet kurią savaitės dieną.

Skinti žiedai

Gėlės į namus Kaune gali būti pristatomos kartu su muzikiniu sveikinimu arba maža malonia staigmena. Tai gali būti saldainių dėžutė, vaisių krepšelis ar pliušinis žaislas. Jeigu nesate puokščių mėgėjai, salonas „Florisima“ Jums pasiūlys pačių įvairiausių skintų gėlių žiedų. Tai rožės, tulpės, gvazdikai, gerberos, frezijos, orchidėjos, eustomos ir daugybė kitų. Pasirinktų gėlių pristatymas į namus Kaune įvykdomas pagal Jūsų užsakymą, todėl visuomet stengiamės maksimaliai atkartoti užsakytos puokštės vaizdą. Didelis dėmesys yra skiriamas produktų kokybei. Užsakytos gėlės internetu Kaune pristatomos užsakovo nurodytu adresu ir laiku.


Vazonai

Jeigu norite, kad Jūsų dovana artimuosius džiugintų ilgai, galite užsakyti vazoninių gėlių. Gėlės į namus Kaune pristatomos kasdien – puokštės, skintos ar vazoninės gėlės. Tereikia, vykdant užsakymą, nurodyti, kokių gėlių pageidaujate, pavyzdžiui orchidėjos, kaktuso, rožės, kalankės ar kitos salone siūlomos vazoninės gėlės. Gėlių pristatymas Kaune vykdomas greitai ir paprastai, tad padovanokite patinkančių gėlių artimiesiems net ir be jokios progos.