Informacija: phone8 647 35339 order@florisima.lt

clock
Dirbame kasdien!!! Dėl paskelbto karantino sumažėjo gėlių pasirinkimas. Stengsimės užsakymus atlikti kuo tiksliau. Dėl užsakymų į Lietuvos miestus ir miestelius, prašome susisiekti telefonu +37068716762

Gėlių pristatymas Panevėžyje

Gėlių pristatymas Panevėžyje

Gyvenime pasitaiko daugybė progų kuomet savo artimiesiems, draugams bei kolegoms dovanojame gėles. Esate toli nuo savo artimųjų ar tiesiog neturite galimybių pasveikinti patys? Florisima.lt pasirūpins gėlių pristatymu ne tik didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje. Nesvarbu kur Jūs bebūtumėte - kitame mieste ar užsienyje, užsakyti gražiausių gėlių puokštę ir ją nusiųsti mamai, draugui ar kolegai galite tuojau pat! Gėles Panevėžyje pristatysime Jūsų nurodytu laiku bei adresu, todėl staigmena tikrai pavyks! Gėlių puokštę galite nusiųsti bet kurią pasirinktą savaitės dieną tiesiai į namus, darbą ar kitą Jūsų pasirinktą vietą. Pradžiuginti mylimus žmones gėlėmis dabar taip paprasta ir, žinoma, be galo malonu. Gėlių pristatymas į namus - sparčiai populiarėjanti paslauga Panevėžyje, kurios metu žmonės sveikinami pačiomis įvairiausiomis progomis. Jubiliejus - proga, kur didelė gėlių puokštė - pats svarbiausias šios šventės akcentas. Dažnai nutinka, jog šią svarbią progą negalime būti kartu su jubiliatu ir jo pasveikinti patys, todėl tokiu metu visuomet išgelbės gėlių pristatymas į namus! Gėlių salonas "Florisima" jau ne vienerius metus teikdama kokybiškas gėlių pristatymo paslaugas Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose bei kaimuose, pradžiugino ne vieną artimą žmogų. Viskas, ką Jums tereikia padaryti - apsilankyti www.florisima.lt tinklapyje, išsirinkti ir užsisakyti gražiausią gėlių puokštę, kurią pristatysime Jūsų nurodytu adresu bei laiku. Vestuvės - tai dar viena proga pasveikinti artimus ir brangius žmones žengus šį svarbų gyvenimo žingsnį. Jaunųjų parinkta data ne visada sutampa su galimybėmis atvykti ir pasveikinti patiems, todėl ne ką mažesnė dovana - nusiųsti didelę puokštę gėlių. Kiekvienam gėles užsakančiam asmeniui būtina žinoti, jog užsakymus Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose geriausiai vykdyti keletą dienų prieš renginį, o vestuvių dieną ne vėliau nei 4 valandas iki renginio, tokiu būdu būsite tikri, jog Jūsų sveikinimas nukeliavo į nurodytą vietą pačiu laiku! Tad nedvejokite ir nustebinkite Jums brangius žmones!
Kitos progos Gėlių pristatymo į namus paslaugos mėgiamos ne tik vietinių, bet ir užsienio šalių gyventojų. Šios paslaugos dėka dabar visus mylimus ir brangius žmones galite apipilti gėlėmis. Prieš užsakydami gėles internetu į Panevėžį ir kitus Lietuvos miestus - tinkamai užpildykite užsakymo formą, kurioje tiksliai nurodykite gavėjo adresą ir tikslią pristatymo valandą. Florisima.lt gėlių pristatymo užsakymai priimami kasdien, todėl galite pasirūpinti sveikinimu iš anksto. Gėlių pristatymas tiesiai į namus Panevėžyje gyvenantiems artimiesiems ar draugams gali būti pati maloniausia staigmena. Tad pasveikinkite ir parodykite dėmesį brangiausiems žmonėms įvairiausiomis progomis jau šiandien!