Rodomi visi rezultatai: 3

Gėlės ir alkoholiniai gėrimai Pirkėjui gali būti pristatomi – pirmadienis -sestadienis nuo 10 val. iki 20val. sekmadienis – nuo 10 val. iki 15 val, išskyrus rugsėjo 1 d., kurią alkoholiniai gėrimai nėra pristatomi.
Alkoholinius gėrimus, kurie yra aprašyti Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme, Pirkėjas (fizinis asmuo) gali užsisakyti, tik jei jam yra ne mažiau kaip 20 (dvidesimt) metų ir jis yra blaivus. Atsiimatis asmuo privalo pateikti asmens dokumentą, liudijantį jo amžių. Tuo atveju jeigu atsisakoma pateikti asmens dokumentą arba atsiimančiam asmeniui nėra pilnų 20 metų, alkoholiniai gėrimai neperduodami jam, tačiau užsakymas laikomas įvykdytu ir pinigai užsakovui negrąžinami.
Juridiniai asmenys alkoholinius gėrimus gali užsisakyti ir įsigyti tik reprezentacinėms reikmėms ir kitiems įstatymų leidžiamiems tikslams.
Alkoholiniai gėrimai ir kitos prekės yra pristatomi užsakovo nurodytam asmeniui, vadovaujantis Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymu ir Mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklėmis.
Užsakymai su gėrimais Vilniaus mieste ir rajone priimami ir pristatomi tą pačią dieną,
kituose Lietuvos miestuose -sekančią dieną. Priimami ir išankstiniai užsakymai.

Primename, kad vartodami alkoholį rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

Gėlių e-parduotuvėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su slapukų politika.