Savo lankytojų IP adresus naudojame siekdami nustatyti problemas, iškilusias naudojantis savo internetinio tinklapio tvarkymo sumetimais. Kad būtų galima sekti užsakymo vykdymo eigą, mūsų puslapyje turi būti naudojami „slapukai“. Pačiame „slapuke“ nėra jokių asmeninių duomenų, tai paprasčiausias identifikacijos kodas, kuris padeda mums savo puslapyje surasti jūsų įrašus, kai jūs atliekate kitą pirkimo veiksmą. Informacija apie jūsų „slapuką“ iš mūsų serverių ištrinama, kai išeinate iš mūsų puslapio.Mes neperduodame jokių asmeninių savo klientų duomenų trečiosioms šalims.

Užsakymo formoje pateikti kontaktiniai duomenys yra būtini pristatant gėles ir siunčiant pranešimus dėl užsakymo patvirtinimo užsakovams; jais naudojamės mes ir užsakymo vykdytojas. Užsakovo kontaktiniais duomenimis naudojamasi ir tuomet, kai būtina susisiekti su klientu. Tačiau šia informacija nesinaudojama siunčiant atskirus laiškus ar informaciją apie mūsų įmonę.

Jūsų kreditinių kortelių numeriai mūsų serveriuose nesaugomi. Pinigai iš kreditinių kortelių ir bankų išskaičiuojami naudojantis PAYSERA sistema.

PAYSERA imasi specialių priemonių, siekiant apsaugoti jūsų naršyklę, kad nebūtų išsaugoti puslapiai su nurodytais kreditinės kortelės numeriais ar banko kodais jūsų naršyklės vidaus atmintyje kietajame diske.

Šio serverio pažeidžiamiausios vietos yra apsaugotos koduotu ryšiu tarp jūsų naršyklės ir mokejmai.lt. Pirkėjų duomenis mato tik svetainės administratorius.

Nei kurjeris, pristatantis gėles, nei asmuo, gaunantis gėles, nematys jokių Jūsų duomenų, išskyrus Jūsų pateiktas pastabas užsakymo formavimo metu ir tai, ką užrašysite ant sveikinimo atviruko.

Pirkėjas turi teisę nemokamai gauti informaciją apie Pirkėjo pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar ištrinti, kreipdamasis į Pardavėją adresu Antakalnio g. 38,Vilnius, telefonu 85 215 95 36.

Pirkėjas turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kokiems duomenų gavėjams teikiami ir buvo teikti bent per paskutinius vienerius metus kreipdamasis į Pardavėją adresu Antakalnio g. 38, Vilnius, telefonu 85 215 95 36.

Pirkėjas turi teisę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo asmens duomenis arba sustabdyti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant įstatymų nuostatų kreipdamasis į Pardavėją adresu Antakalnio g. 38,Vilnius, telefonu 85 215 95 36.

UAB Floristas gina savo klientų privatumą, todėl šioje skiltyje pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir jos naudojimo principus.
Kas yra slapukai?Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.
Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai.

Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, kad sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari
Apie Florisima interneto svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopščiai saugome nuo neteisėto jų tvarkymo. UAB Floristas yra registruotas asmens duomenų valdytojas. Daugiau informacijos rasite adresu: www.ada.lt.IP adresaiAdministruojant
Administruojant Florisima interneto svetainę, naudojami jos lankytojų kompiuterių IP adresai. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose.

Florisima svetainėje slapukai naudojami tam, kad nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėje, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Slapuko pavadinimasSlapuko rūšisSlapuko galiojimasKategorijaNaudojimas
PHPSESSIDSesijos slapukasIšnyksta uždarius naršyklęŽema arba jokiosŠis slapukas atpažįsta jūsų unikalią naršymo tinklalapyje sesiją.
XTCsidSesijos slapukasIšnyksta uždarius naršyklęŽema arba jokiosŠis slapukas atpažįsta jūsų unikalią naršymo tinklalapyje sesiją.
__utmaIšliekantis slapukas2 metaiVidutinėGoogle Analytics: Renka informaciją, kaip lankytojai naudoja tinklapį. Slapukai surenka informaciją anonimine forma, įskaitant ir tinklapio lankytojų skaičių, iš kur lankytojai atėjo bei kokiuose puslapiuose apsilankė.
__utmbIšliekantis slapukas30 minučiųVidutinėŽr. aukščiau.
__utmtIšliekantis slapukas30 minučiųVidutinėŽr. aukščiau.
__utmcSesijos slapukasIšnyksta uždarius naršyklęŽema arba jokiosŽr. aukščiau.
__utmzIšliekantis slapukas6 mėnesiaiVidutinėŽr. aukščiau.
dprIšliekantis slapukas7 dienosVidutinėValdo facebook “Like” mugtuką
frIšliekantis slapukas3 mėnesiaiVidutinėValdo facebook “Like” mugtuką