NORITE NUSTEBINTI SAVO ARTIMĄ ŽMOGŲ, NORITE LIKTI SLAPTU GERBĖJU, NEGALITE DALYVAUTI ŠVENTĖJE -TUOMET KREIPKITĖS Į MUS IR TIKRAI LIKSITE PATENKINTI!!!

Nei viena moteris neatsispirs gėlių žavesiui ir, jeigu negirdi Jūsų žodžių, tai gėlės tikrai privers atkreipti dėmesį. O ką jau bekalbėti, jeigu gėlių puokštė yra įteikiama skambant smuiko ar gitaros garsams.

Gėlių salonų tinklas „Florisima“ savo metraštį rašo nuo 1990 – ųjų. Originalios gėlių puokštės, daug geros kokybės skintų ir vazoninių augalų, didelis pasirinkimas dirbtinių augalų, vazonų ir floristinių aksesuarų – visa tai mūsų salonuose Vilniuje:
 Antakalnio g.77, Ozo g. 25, (PPC Akropolis),  Ateities g.91 (PC MANDARINAS), , Saltoniškių g.9 (PC PANORAMA), Vikingų g. 3, PC NORDIKA, Gedimino pr. 44a Live Square
Gėlių salonuose „Florisima“ dirba virš trisdešimt kvalifikuotų florisčių. Savo žinias jos nuolat gilina floristų kursuose Lietuvoje ir pasaulyje, o meistriškumą įrodo skindamos laurus konkursuose. Esame nuolatiniai floristų parodos „Žiemos puokštė“ dalyviai ir laureatai, sėkmingai dalyvavome floristų varžytuvėse Čekijoje, Vokietijoje.
Kuriame sveikinimo ir kitas puokštes bei kompozicijas. Floristiškai įpakuojame dovanas, gaminame originalius atvirukus. Komponuojame savaitines stalo kompozicijas sekretoriatui, pasitarimų, derybų patalpoms.
Gaminame gedulingus vainikus ir kompozicijas. Taip pat užrašome gedulingas juostas.
Atliekame tiek vidaus, tiek lauko apželdinimo darbus. Siūlome gausų pasirinkimą vasarinių žydinčių gėlių balkonams, terasoms, alpinariumams. Puošiame biurų, parduotuvių, restoranų, kavinių, viešbučių, namų, butų interjerą.
Siūlome labai platų asortimentą dirbtinių augalų– nuo mažiausio žiedelio iki didžiausių palmių. Gaminame įvairius lapuočius (fikusas,klevas,citrusas,lauras ir t.t.) pagal pageidaujamą formą ir aukštį.
Atliekame floristinį renginių apipavidalinimą. Gėlėmis dekoruojame sales, patalpas ir kt.
Importuojame ir prekiaujame vazoniniais kambariniais augalais,išskirtinio dizaino vazonais, augalų priežiūros priemonėmis. Teikiame augalų priežiūros konsultacijas, atliekame augmenijos priežiūros darbus -laistymą, tręšimą, kosmetinį genėjimą, profilaktiką prieš ligas ir kenkėjus.

MŪSŲ KLIENTAI
LR Seimas, LR ministerijos, SODRA, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos AIDS centras, Lietuvos Karo akademija, , UAB BITĖ, viešbučiai, restoranai, kavinės ir kt. įvairios įmonės.
SVARBESNI PROJEKTAI
2003 m.instaliacija S.DAUKANTO aikštėje “GĖLIŲ KARŪNA LIETUVOS VALSTYBEI”
2003m.PC “EUROPA” alėjos apželdinimo natūraliais augalais.
PC “SAVAS” apželdinimo natūraliais augalais projektas
2004m. PC HYPER MAXIMA apipavidalinimas dirbtiniais augalais.
LIETUVOS GARBĖ 2005 finalinio renginio apipavidalinimas.
2005m.PC MAXIMA BAZĖ Kaune apipavidalinimas dirbtiniais augalais.
2006m.PC MEGA Kaune alėjų apipavidalinimas dirbtiniais augalais.
2007m. Vilniaus vandens parko apželdinimas dirbtiniais augalais.
2007m. PC Gedimino 9 apželdinimas natūraliais augalais.
2007 m. “Vilniaus vartai” restoranų apželdinimas natūraliais ir dirbtiniais augalais.
2010 m. AB Swedbank naujojo administracinio pastato apželdinimas natūraliais augalais.
2010 m. Rekordinio Joninių vainiko pynimas.
2011 m. Vilniaus Vista apželdinimas naturaliais augalais

2012 m. pirmieji vertikalaus apželdinimo projektai Lietuvoje

2013 m. PPC OZAS apželdinimas natūraliais augalais

2013 m. Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių puošimas

2014 m. Vertikalaus apželdinimo projektas viešbutyje Palangoje

2015-2020 m. gausybė apželdintų biurų, namų ir kitų objektų

GERŲ JUMS EMOCIJŲ!!!!