Informacija: phone8 647 35339 order@florisima.lt

clock
Dirbame kasdien!!! Dėl paskelbto karantino sumažėjo gėlių pasirinkimas. Stengsimės užsakymus atlikti kuo tiksliau. Dėl užsakymų į Lietuvos miestus ir miestelius, prašome susisiekti telefonu +37068716762

MUZIKINIS PASVEIKINIMAS

Muzikiniai sveikinimai šiandien tampa vis populiaresni norint nustebinti mylimus ir brangius žmones. Tokio sveikinimo metu įteikiama gėlių puokštė grojant gyvai muzikai. Galime patikinti, kad prisipažinimas meilėje, sveikinimas su gimtadieniu, motinos diena, vestuvių metinėmis ar kita proga taps neužmirštama! Muzikinio sveikinimo repertuare daugybė melodingų ir gerai žinomų kūrinių, kurių atlikimui galite rinktis labiausiai patinkančius muzikos instrumentus. Nuostabi gėlių puokštė ir graži muzika tikrai paliks neišdildomą įspūdį kiekvienam.

 Užsakant šią paslaugą, prašome papildomai įsigyti gėlių puokštę.


Pristatymo kaina Vilniuje 9 Eur , Kaune 8 Eur , Klaipėdoje  ir kiti miestai - 12 Eur , Vilniaus,Kauno ir Klaipėdos ir kituose  rajonuose-  18 Eur.

Dėl galimybės pasveikinti mažuose miesteliuose, prašome teirautis konsultanų.

Muzikinį kûrinį parenka profesionalus atlikëjas, atsižvelgdamas į sveikinamą asmenį ir progą, kuriai skirtas sveikinimas. Dël konkretaus kûrinio prašome susisiekti su mūsų konsultantu.

Gėlių salonas "Florisima"
Antakalnio g. 38, Vilnius
tel. +370 5 215 95 37; el.p. daiva@florisima.lt
Darbo laikas Pirmadienis-Penktadienis 8-17 val.
Ne darbo laiku +370 687 74101.

Skintos gėlės, jų puokštės ar kompozicijos gali skirtis nuo pavaizduotų kataloge dėl sezoniškumo.
Vieneto kaina: 49.99

Užsakymai su gėrimais Vilniaus mieste ir rajone priimami ir pristatomi tą pačią dieną, kituose Lietuvos miestuose - sekančią dieną ir vėliau.

Užsakyti
Bendra suma: 49.99